Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UHE1H331MPD
UHE1H331MPD
UHE1H331MPD
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UHE1H331MPD met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UHE1H331MPD
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UHE1H331MPD Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 326781 pcs Data papier Miniature Type Taping SpecUHE Series Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 50V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Serie UHE
Rimpelstroom @ Lage frequentie 1.008A @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 1.44A @ 100kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Andere namen 493-1612 Temperatuur -40°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 24 Weeks Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Impedantie 55 mOhms Hoogte - Zittend (Max) 0.984" (25.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 330µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 330µF toepassingen General Purpose