Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UHW2A271MHD
UHW2A271MHD
UHW2A271MHD
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UHW2A271MHD met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UHW2A271MHD
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 270UF 20% 100V RADIAL
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UHW2A271MHD Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 270UF 20% 100V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 102593 pcs Data papier UHW Series Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 100V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Serie UHW
Rimpelstroom @ Lage frequentie 1.2A @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 2.4A @ 100kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Andere namen 493-14587 Temperatuur -40°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 21 Weeks Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Impedantie 44 mOhms Hoogte - Zittend (Max) 1.299" (33.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 270µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 270µF toepassingen General Purpose