Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UKL1E151MPDANATD
UKL1E151MPDANATD
UKL1E151MPDANATD
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UKL1E151MPDANATD met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UKL1E151MPDANATD
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 150UF 20% 25V RADIAL
(in US Dollars)
1500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UKL1E151MPDANATD Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 150UF 20% 25V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 353554 pcs Data papier UKL Series DatasheetMiniature Type Taping Spec
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 25V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Serie UKL
Rimpelstroom @ Lage frequentie 370mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 555mA @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Tape & Box (TB) Verpakking / doos Radial, Can
Temperatuur -40°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 27 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.532" (13.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 150µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 150µF toepassingen General Purpose