Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UMA1H330MDD1TP
UMA1H330MDD1TP
UMA1H330MDD1TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UMA1H330MDD1TP met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UMA1H330MDD1TP
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL
(in US Dollars)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs10000 pcs
25000 pcs50000 pcs100000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UMA1H330MDD1TP Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1150952 pcs Data papier Miniature Type Taping SpecUMA Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 50V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Serie UMA
Rimpelstroom @ Lage frequentie 71mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 106.5mA @ 10kHz