Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UMP1C4R7MDD
UMP1C4R7MDD
UMP1C4R7MDD
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UMP1C4R7MDD met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UMP1C4R7MDD
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 4.7UF 20% 16V RADIAL
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UMP1C4R7MDD Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 4.7UF 20% 16V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 652013 pcs Data papier UMP SeriesMiniature Type Taping Spec
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 16V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.157" Dia (4.00mm) Serie UMP
Rimpelstroom @ Lage frequentie 12mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 18mA @ 10kHz
ratings - Polarisatie Bi-Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Andere namen 493-15548
UMP1C4R7MDD-ND
Temperatuur -40°C ~ 85°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 21 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden 0.059" (1.50mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.236" (6.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 4.7µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Capaciteit 4.7µF