Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UMT1A470MDD
UMT1A470MDD
UMT1A470MDD
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UMT1A470MDD met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UMT1A470MDD
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL
(in US Dollars)
2800 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UMT1A470MDD Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 855188 pcs Data papier UMT SeriesMiniature Type Taping Spec
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 10V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.248" Dia (6.30mm) Serie UMT
Rimpelstroom @ Lage frequentie 36mA @ 120Hz ratings -
Polarisatie Polar Packaging Bulk
Verpakking / doos Radial, Can Temperatuur -55°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 25 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.098" (2.50mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.236" (6.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 47µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Capaciteit 47µF