Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UMW1A101MDD
UMW1A101MDD
UMW1A101MDD
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UMW1A101MDD met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UMW1A101MDD
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UMW1A101MDD Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 547773 pcs Data papier UMW SeriesMiniature Type Taping Spec
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 10V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Serie UMW
Rimpelstroom @ Lage frequentie 80mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 120mA @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Andere namen 493-16967
UMW1A101MDD-ND
Temperatuur -40°C ~ 85°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 22 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden 0.098" (2.50mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.236" (6.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 100µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C Capaciteit 100µF