Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UPA0J562MHD6
UPA0J562MHD6
UPA0J562MHD6
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UPA0J562MHD6 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UPA0J562MHD6
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 5600UF 20% 6.3V RADIAL
(in US Dollars)
250 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UPA0J562MHD6 Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 5600UF 20% 6.3V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 81290 pcs Data papier UPA SeriesMiniature Type Taping Spec
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 6.3V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.630" Dia (16.00mm) Serie UPA
Rimpelstroom @ Lage frequentie 1.981A @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 2.33A @ 100kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Temperatuur -55°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 31 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Afstand tussen de draden 0.295" (7.50mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Impedantie 26 mOhms
Hoogte - Zittend (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 5600µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Capaciteit 5600µF