Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UPB1C331MPD
UPB1C331MPD
UPB1C331MPD
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UPB1C331MPD met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UPB1C331MPD
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer UPB1C331MPD Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4237 pcs Data papier PB Series Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 16V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Serie UPB
Rimpelstroom @ Lage frequentie 195mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 253.5mA @ 100kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Temperatuur -40°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.138" (3.50mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 330µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Capaciteit 330µF