Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UPB1E331MPD
UPB1E331MPD
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UPB1E331MPD met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UPB1E331MPD
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
Product parameter
Onderdeel nummer UPB1E331MPD Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4016 pcs Data papier PB Series Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 25V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Serie UPB
Rimpelstroom @ Lage frequentie 255mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 331.5mA @ 100kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Temperatuur -40°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.551" (14.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C Capaciteit 330µF