Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UPJ1H101MPD6TD
UPJ1H101MPD6TD
UPJ1H101MPD6TD
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UPJ1H101MPD6TD met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UPJ1H101MPD6TD
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL
(in US Dollars)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
12500 pcs25000 pcs50000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UPJ1H101MPD6TD Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 657612 pcs Data papier UPJ SeriesMiniature Type Taping Spec
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 50V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Serie UPJ
Rimpelstroom @ Lage frequentie 385mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 580mA @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Tape & Box (TB) Verpakking / doos Radial, Can
Andere namen 493-11804-3 Temperatuur -55°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 25 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Impedantie 210 mOhms Hoogte - Zittend (Max) 0.650" (16.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 100µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 100µF toepassingen General Purpose