Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UPJ1V181MPD
UPJ1V181MPD
UPJ1V181MPD
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UPJ1V181MPD met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UPJ1V181MPD
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 180UF 20% 35V RADIAL
(in US Dollars)
1600 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UPJ1V181MPD Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 180UF 20% 35V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 398585 pcs Data papier UPJ SeriesMiniature Type Taping Spec
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 35V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Serie UPJ
Rimpelstroom @ Lage frequentie 520mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 730mA @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Temperatuur -55°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 20 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Afstand tussen de draden 0.138" (3.50mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Impedantie 160 mOhms
Hoogte - Zittend (Max) 0.827" (21.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 180µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C Capaciteit 180µF