Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UPJ1V331MPD1TD
UPJ1V331MPD1TD
UPJ1V331MPD1TD
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UPJ1V331MPD1TD met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UPJ1V331MPD1TD
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UPJ1V331MPD1TD Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 234968 pcs Data papier UPJ SeriesMiniature Type Taping Spec
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 35V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Serie UPJ
Rimpelstroom @ Lage frequentie 810mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 1.06A @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Cut Tape (CT) Verpakking / doos Radial, Can
Andere namen 493-5120-1 Temperatuur -55°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 26 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Impedantie 96 mOhms Hoogte - Zittend (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 330µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 330µF toepassingen General Purpose