Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UPJ2A680MHD6
UPJ2A680MHD6
UPJ2A680MHD6
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UPJ2A680MHD6 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UPJ2A680MHD6
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 68UF 20% 100V RADIAL
Product parameter
Onderdeel nummer UPJ2A680MHD6 Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 68UF 20% 100V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 232461 pcs Data papier UPJ SeriesMiniature Type Taping Spec
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 100V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Serie UPJ
Rimpelstroom @ Lage frequentie 289mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 466mA @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Andere namen 493-15689
UPJ2A680MHD6-ND
Temperatuur -55°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 23 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Impedantie 230 mOhms Hoogte - Zittend (Max) 0.650" (16.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 68µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 68µF toepassingen General Purpose