Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UPT2E331MRD
UPT2E331MRD
UPT2E331MRD
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UPT2E331MRD met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UPT2E331MRD
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 330UF 20% 250V RADIAL
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UPT2E331MRD Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 330UF 20% 250V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 46174 pcs Data papier UPT SeriesMiniature Type Taping Spec
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 250V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.866" Dia (22.00mm) Serie UPT
Rimpelstroom @ Lage frequentie 1.05A @ 120Hz ratings -
Polarisatie - Packaging Bulk
Verpakking / doos Radial, Can Andere namen 493-11313
Temperatuur -25°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Afstand tussen de draden 0.394" (10.00mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 330µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 330µF toepassingen General Purpose