Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UPW1C152MPH6
UPW1C152MPH6
UPW1C152MPH6
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UPW1C152MPH6 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UPW1C152MPH6
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 1500UF 20% 16V RADIAL
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 5813 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer UPW1C152MPH6 Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 1500UF 20% 16V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 5813 pcs Data papier UPW SeriesMiniature Type Taping Spec
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 16V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Serie UPW
Rimpelstroom @ Hoge frequentie 1.815A @ 100kHz ratings -
Polarisatie Polar Packaging Bulk
Verpakking / doos Radial, Can Temperatuur -55°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm)
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Impedantie 35 mOhms
Hoogte - Zittend (Max) 1.240" (31.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 1500µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Capaciteit 1500µF