Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UPW1J471MHD1TO
UPW1J471MHD1TO
UPW1J471MHD1TO
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UPW1J471MHD1TO met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UPW1J471MHD1TO
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL
(in US Dollars)
500 pcs1000 pcs2500 pcs
5000 pcs12500 pcs25000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UPW1J471MHD1TO Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 195732 pcs Data papier UPW SeriesMiniature Type Taping Spec
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 63V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Serie UPW
Rimpelstroom @ Lage frequentie 1.29A @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 1.72A @ 100kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Tape & Box (TB) Verpakking / doos Radial, Can
Andere namen 493-12108-3 Temperatuur -55°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 27 Weeks Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Impedantie 70 mOhms Hoogte - Zittend (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 470µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 470µF toepassingen General Purpose