Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UPW2A181MHH6
UPW2A181MHH6
UPW2A181MHH6
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UPW2A181MHH6 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UPW2A181MHH6
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 180UF 20% 100V RADIAL
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 5272 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer UPW2A181MHH6 Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 180UF 20% 100V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 5272 pcs Data papier UPW SeriesMiniature Type Taping Spec
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 100V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.630" Dia (16.00mm) Serie UPW
Rimpelstroom @ Lage frequentie 487.5mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 750mA @ 100kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Temperatuur -55°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.295" (7.50mm) Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant
Impedantie 130 mOhms Hoogte - Zittend (Max) 0.787" (20.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 180µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 180µF toepassingen General Purpose