Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UPW2DR47MED
UPW2DR47MED
UPW2DR47MED
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UPW2DR47MED met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UPW2DR47MED
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 0.47UF 20% 200V RADIAL
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UPW2DR47MED Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 0.47UF 20% 200V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 521283 pcs Data papier UPW SeriesMiniature Type Taping Spec
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 200V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.248" Dia (6.30mm) Serie UPW
Rimpelstroom @ Lage frequentie 12mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 19.2mA @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Andere namen 493-2003 Temperatuur -40°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 18 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.098" (2.50mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.433" (11.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 0.47µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Capaciteit 0.47µF