Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UPW2G470MHH
UPW2G470MHH
UPW2G470MHH
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UPW2G470MHH met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UPW2G470MHH
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 4258 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer UPW2G470MHH Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 4258 pcs Data papier UPW SeriesMiniature Type Taping Spec
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 400V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.709" Dia (18.00mm) Serie UPW
Rimpelstroom @ Lage frequentie 170mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 272mA @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Temperatuur -40°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.295" (7.50mm) Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant
Hoogte - Zittend (Max) 1.398" (35.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 47µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C Capaciteit 47µF