Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UPZ2G151MHD
UPZ2G151MHD
UPZ2G151MHD
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UPZ2G151MHD met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UPZ2G151MHD
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 150UF 20% 400V RADIAL
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UPZ2G151MHD Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 150UF 20% 400V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 66696 pcs Data papier Miniature Type Taping SpecUPZ Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 400V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.709" Dia (18.00mm) Serie UPZ
Rimpelstroom @ Lage frequentie 770mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 1.155A @ 10kHz
ratings - Polarisatie -
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Andere namen 493-11301 Temperatuur -25°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.295" (7.50mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 150µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Capaciteit 150µF
toepassingen General Purpose
Gerelateerde producten
UPZ2D820MPD Image
  • Deel#:UPZ2D820MPD
  • fabrikanten:Nichicon
  • Beschrijving:CAP ALUM 82UF 20% 200V RADIAL
  • Op voorraad:166095
UPZ2G151MHD6 Image
  • Deel#:UPZ2G151MHD6
  • fabrikanten:Nichicon