Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UTT1A221MPD
UTT1A221MPD
UTT1A221MPD
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UTT1A221MPD met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UTT1A221MPD
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UTT1A221MPD Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 258950 pcs Data papier UTT SeriesMiniature Type Taping Spec
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 10V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Serie UTT
Rimpelstroom @ Lage frequentie 138mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 230mA @ 100kHz
ratings - Polarisatie -
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Andere namen 493-3270 Temperatuur -40°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 24 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.138" (3.50mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Impedantie 680 mOhms Hoogte - Zittend (Max) 0.354" (9.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 220µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 220µF toepassingen General Purpose