Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UUJ2D680MNQ1ZD
UUJ2D680MNQ1ZD
UUJ2D680MNQ1ZD
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UUJ2D680MNQ1ZD met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UUJ2D680MNQ1ZD
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 68UF 20% 200V SMD
(in US Dollars)
160 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UUJ2D680MNQ1ZD Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 68UF 20% 200V SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 200V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size 0.752" L x 0.752" W (19.10mm x 19.10mm)
Size / Dimension 0.709" Dia (18.00mm) Serie UUJ
Rimpelstroom @ Lage frequentie 330mA @ 120Hz ratings -
Polarisatie Polar Packaging Tray
Verpakking / doos Radial, Can - SMD Temperatuur -40°C ~ 105°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 26 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden - Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.886" (22.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 68µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C Capaciteit 68µF