Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UVK2G330MHD
UVK2G330MHD
UVK2G330MHD
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UVK2G330MHD met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UVK2G330MHD
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 33UF 20% 400V RADIAL
(in US Dollars)
300 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UVK2G330MHD Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 33UF 20% 400V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 65417 pcs Data papier UVK SeriesMiniature Type Taping Spec
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 400V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.630" Dia (16.00mm) Serie UVK
Rimpelstroom @ Lage frequentie 240mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 384mA @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Temperatuur -40°C ~ 85°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 33 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Afstand tussen de draden 0.295" (7.50mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 33µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Capaciteit 33µF toepassingen General Purpose