Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UVR2A010MDA
UVR2A010MDA
UVR2A010MDA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UVR2A010MDA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UVR2A010MDA
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 1UF 20% 100V RADIAL
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 5611 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer UVR2A010MDA Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 1UF 20% 100V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 5611 pcs Data papier Miniature Type Taping SpecUVR Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 100V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.197" Dia (5.00mm) Serie UVR
Rimpelstroom @ Lage frequentie 21mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 42mA @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Temperatuur -40°C ~ 85°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden 0.079" (2.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 1µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Capaciteit 1µF