Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UWD0J331MCL1GS
UWD0J331MCL1GS
UWD0J331MCL1GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UWD0J331MCL1GS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UWD0J331MCL1GS
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 330UF 20% 6.3V SMD
(in US Dollars)
900 pcs1800 pcs2700 pcs4500 pcs
9000 pcs22500 pcs45000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UWD0J331MCL1GS Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 330UF 20% 6.3V SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 6.3V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Size / Dimension 0.248" Dia (6.30mm) Serie UWD
Rimpelstroom @ Lage frequentie 140mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 280mA @ 100kHz
ratings - Polarisatie -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Radial, Can - SMD
Andere namen 493-6283-2
UWD0J331MCL1GS-ND
Temperatuur -55°C ~ 105°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 27 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden - Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Impedantie 340 mOhms Hoogte - Zittend (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 330µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 330µF toepassingen General Purpose