Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UWD1C330MCL1GS
UWD1C330MCL1GS
UWD1C330MCL1GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UWD1C330MCL1GS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UWD1C330MCL1GS
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 33UF 20% 16V SMD
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UWD1C330MCL1GS Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 33UF 20% 16V SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 16V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Size / Dimension 0.248" Dia (6.30mm) Serie UWD
Rimpelstroom @ Lage frequentie 115mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 230mA @ 100kHz
ratings - Polarisatie -
Packaging Original-Reel® Verpakking / doos Radial, Can - SMD
Andere namen 493-9659-6 Temperatuur -55°C ~ 105°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 29 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden - Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Impedantie 440 mOhms Hoogte - Zittend (Max) 0.228" (5.80mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 33µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 33µF toepassingen General Purpose