Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UWT1C151MCL1GS
UWT1C151MCL1GS
UWT1C151MCL1GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UWT1C151MCL1GS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UWT1C151MCL1GS
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 150UF 20% 16V SMD
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UWT1C151MCL1GS Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 150UF 20% 16V SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 16V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Size / Dimension 0.248" Dia (6.30mm) Serie UWT
Rimpelstroom @ Lage frequentie 95mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 142.5mA @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Cut Tape (CT) Verpakking / doos Radial, Can - SMD
Andere namen 493-2178-1 Temperatuur -55°C ~ 105°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 27 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden - Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.303" (7.70mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 150µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C Capaciteit 150µF