Huis > producten > Connectors, Interconnects > D-Sub Connectors > 171-037-201L001
171-037-201L001
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 171-037-201L001 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 171-037-201L001
Fabrikant NorComp
Beschrijving CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT
(in US Dollars)
280 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 171-037-201L001 Fabrikant NorComp
Beschrijving CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 60686 pcs Data papier 171-yyy-20yLyy1 Drawing~
Categorie Connectors, Interconnects Wire Gauge 20-28 AWG
Nominale spanning - Beëindiging Solder Cup
Shell Size, Connector Layout 4 (DC, C) Shell Material, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
Serie 171 Packaging Tray
Andere namen 237FEA Temperatuur -50°C ~ 100°C
Aantal rijen 2 Aantal posities 37
montage Type Panel Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0 Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Materiaal behuizing Polybutylene Terephthalate (PBT)
flens Feature Housing/Shell (Unthreaded) Kenmerken -
gedetailleerde beschrijving 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Huidige score 5A