Huis > producten > Connectors, Interconnects > D-Sub Connectors > 171-050-101L011
171-050-101L011
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 171-050-101L011 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 171-050-101L011
Fabrikant NorComp
Beschrijving CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT
(in US Dollars)
280 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 171-050-101L011 Fabrikant NorComp
Beschrijving CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 31319 pcs Data papier 171-yyy-10yLyy1
Categorie Connectors, Interconnects Wire Gauge 20-28 AWG
Nominale spanning - Beëindiging Solder Cup
Shell Size, Connector Layout 5 (DD, D) Shell Material, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
Serie 171 Packaging Tray
Andere namen 1250MEA Temperatuur -50°C ~ 100°C
Aantal rijen 3 Aantal posities 50
montage Type Panel Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0 Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Materiaal behuizing Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
flens Feature Cable Side (4-40) Kenmerken -
gedetailleerde beschrijving 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Huidige score 5A