Huis > producten > Connectors, Interconnects > D-Sub Connectors > 172-015-142R021
172-015-142R021
172-015-142R021
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 172-015-142R021 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 172-015-142R021
Fabrikant NorComp
Beschrijving CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT WW
(in US Dollars)
56 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 172-015-142R021 Fabrikant NorComp
Beschrijving CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT WW Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 16681 pcs Data papier 172-yyy-142Ryy1
Categorie Connectors, Interconnects Wire Gauge -
Nominale spanning - Beëindiging Wire Wrap
Shell Size, Connector Layout 2 (DA, A) Shell Material, Finish Steel, Tin Plated
Serie 172, M Series Packaging Tray
Andere namen 172015142R021
3615MA
Temperatuur -50°C ~ 100°C
Aantal rijen 2 Aantal posities 15
montage Type Panel Mount, Through Hole Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0
Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Materiaal behuizing Polybutylene Terephthalate (PBT), Polyester
flens Feature Board Side (4-40) Kenmerken Grounding Indents
gedetailleerde beschrijving 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Huidige score 5A