172-037-283L021
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 172-037-283L021 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | 172-037-283L021 |
|---|---|
| Fabrikant | NorComp |
| Beschrijving | CONN D-SUB RCPT 37P PNL MNT SLDR |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 1 pcs | 16 pcs | 32 pcs | 64 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 112 pcs | 256 pcs | 512 pcs | |||
- Product parameter
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | 172-037-283L021 | Fabrikant | NorComp |
|---|---|---|---|
| hoeveelheid beschikbaar | 5484 pcs | Data papier | 172-yyy-28yLyy1 |
| Categorie | Connectors, Interconnects | Wire Gauge | - |
| Nominale spanning | - | Beëindiging | Solder |
| Shell Size, Connector Layout | 4 (DC, C) | Shell Material, Finish | Steel, Nickel Plated |
| Serie | 172, M Series | Packaging | Tray |
| Andere namen | 14637FA 172037283L021 |
Temperatuur | -50°C ~ 125°C |
| Aantal rijen | 2 | Aantal posities | 37 |
| montage Type | Panel Mount, Through Hole | Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | Not Applicable |
| Materiaal Ontvlambaarheidsklasse | UL94 V-0 | Fabrikant Standaard Levertijd | 14 Weeks |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant | Ingress Protection | - |
| Materiaal behuizing | Polybutylene Terephthalate (PBT) | flens Feature | Board Side (4-40) |
| Kenmerken | - | gedetailleerde beschrijving | 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector |
| Huidige score | 5A | contact type | Signal |