Huis > producten > Connectors, Interconnects > D-Sub Connectors > 178-015-313R671
178-015-313R671
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 178-015-313R671 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 178-015-313R671
Fabrikant NorComp
Beschrijving CONN D-SUB PLUG/RCPT 15POS R/A
(in US Dollars)
245 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 178-015-313R671 Fabrikant NorComp
Beschrijving CONN D-SUB PLUG/RCPT 15POS R/A Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 11155 pcs Data papier 178-yyy-313R671
Categorie Connectors, Interconnects Wire Gauge -
Nominale spanning - Beëindiging Solder
Shell Size, Connector Layout 2 (DA, A); 2 (DA, A) Shell Material, Finish Steel, Nickel Plated
Serie 178 Packaging Tray
Temperatuur -55°C ~ 105°C Aantal rijen 2, 2
Aantal posities 15, 15 montage Type Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0 Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Materiaal behuizing Polyamide (PA9T), Nylon 9T flens Feature Mating Side, Female Screwlock (4-40)
Kenmerken Board Lock, Grounding Indents, Shielded gedetailleerde beschrijving 15, 15 Position D-Sub - Stacked Plug, Male Pins; Receptacle, Female Sockets Connector
Huidige score 5A contact type Signal
Contact Material Brass Contactformulier Stamped
Contact Finish Dikte Flash Contact Finish Gold
connector Type Plug, Male Pins; Receptacle, Female Sockets connector Style D-Sub - Stacked
Kleur Black Backset Spacing 0.318" (8.08mm)