Huis > producten > Connectors, Interconnects > D-Sub Connectors > 178-037-613R451
178-037-613R451
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 178-037-613R451 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 178-037-613R451
Fabrikant NorComp
Beschrijving CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SLDR
(in US Dollars)
240 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 178-037-613R451 Fabrikant NorComp
Beschrijving CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SLDR Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 8966 pcs Data papier 178-yyy-613R451
Categorie Connectors, Interconnects Wire Gauge -
Nominale spanning - Beëindiging Solder
Shell Size, Connector Layout 4 (DC, C); 4 (DC, C) Shell Material, Finish Steel, Nickel Plated
Serie 178 Packaging Tray
Temperatuur -55°C ~ 105°C Aantal rijen 2, 2
Aantal posities 37, 37 montage Type Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0 Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Materiaal behuizing Polyamide (PA9T), Nylon 9T flens Feature Housing/Shell (4-40)
Kenmerken Grounding Indents, Shielded gedetailleerde beschrijving 37, 37 Position D-Sub - Stacked Plug, Male Pins Connector
Huidige score 5A contact type Signal
Contact Material Brass Contactformulier Stamped
Contact Finish Dikte Flash Contact Finish Gold
connector Type Plug, Male Pins connector Style D-Sub - Stacked
Kleur Black Backset Spacing 0.318" (8.08mm)