Huis > producten > Connectors, Interconnects > D-Sub Connectors > 180-M15-113R001
180-M15-113R001
180-M15-113R001
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 180-M15-113R001 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 180-M15-113R001
Fabrikant NorComp
Beschrijving CONN D-SUB HD PLUG 15POS PNL MNT
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs40 pcs80 pcs120 pcs
280 pcs520 pcs1000 pcs2520 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 180-M15-113R001 Fabrikant NorComp
Beschrijving CONN D-SUB HD PLUG 15POS PNL MNT Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 42809 pcs Data papier 180-Myy-11yRyyy
Categorie Connectors, Interconnects Wire Gauge -
Nominale spanning - Beëindiging Solder
Shell Size, Connector Layout 1 (DE, E) High Density Shell Material, Finish Steel, Nickel Plated
Serie 180-M, M Series Packaging Tray
Andere namen 180-M1501DMN
180M15113R001
Temperatuur -55°C ~ 125°C
Aantal rijen 3 Aantal posities 15
montage Type Panel Mount, Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0 Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Materiaal behuizing Polyamide (PA9T), Nylon 9T flens Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Kenmerken Grounding Indents, Shielded gedetailleerde beschrijving 15 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector
Huidige score 5A contact type Signal