Huis > producten > Connectors, Interconnects > D-Sub Connectors > 184-025-293L021
184-025-293L021
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 184-025-293L021 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 184-025-293L021
Fabrikant NorComp
Beschrijving CONN DSUB RCPT 25POS PNL MNT IDC
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer 184-025-293L021 Fabrikant NorComp
Beschrijving CONN DSUB RCPT 25POS PNL MNT IDC Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4861 pcs Data papier 184-yyy-293Lyy1Backshell Reference Guide
Categorie Connectors, Interconnects Wire Gauge 26-28 AWG, Stranded
Nominale spanning - Beëindiging IDC, Ribbon Cable
Shell Size, Connector Layout 3 (DB, B) Shell Material, Finish Steel, Nickel Plated
Serie 184 Packaging Tray
Temperatuur -50°C ~ 100°C Aantal rijen 2
Aantal posities 25 montage Type Panel Mount
Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0 Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Materiaal behuizing Polybutylene Terephthalate (PBT)
flens Feature Cable Side (4-40) Kenmerken Feed Through
gedetailleerde beschrijving 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Huidige score 1A