Huis > producten > Connectors, Interconnects > D-Sub Connectors > 194-026-113L531
194-026-113L531
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 194-026-113L531 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 194-026-113L531
Fabrikant NorComp
Beschrijving CONN DSUB HD PLUG 26POS R/A SLDR
(in US Dollars)
70 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 194-026-113L531 Fabrikant NorComp
Beschrijving CONN DSUB HD PLUG 26POS R/A SLDR Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 12310 pcs Data papier 194-yyy-113Lyy1Backshell Reference Guide
Categorie Connectors, Interconnects Wire Gauge -
Nominale spanning - Beëindiging Solder
Shell Size, Connector Layout 2 (DA, A) High Density Shell Material, Finish Steel, Nickel Plated
Serie 194 Packaging Tray
Temperatuur -55°C ~ 125°C Aantal rijen 3
Aantal posities 26 montage Type Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0 Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Materiaal behuizing Polybutylene Terephthalate (PBT) flens Feature Housing/Shell (4-40)
Kenmerken Board Lock, Grounding Indents, Shielded gedetailleerde beschrijving 26 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector
Huidige score 2A contact type Signal
Contact Material Brass Contactformulier -
Contact Finish Dikte Flash Contact Finish Gold
connector Type Plug, Male Pins connector Style D-Sub, High Density
Kleur Black Backset Spacing 0.350" (8.89mm)