Huis > producten > Connectors, Interconnects > D-Sub Connectors > 195-078-213L551
195-078-213L551
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 195-078-213L551 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 195-078-213L551
Fabrikant NorComp
Beschrijving CONN D-SUB HD RCPT 78POS PNL MNT
(in US Dollars)
40 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 195-078-213L551 Fabrikant NorComp
Beschrijving CONN D-SUB HD RCPT 78POS PNL MNT Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 9643 pcs Data papier 195-yyy-213Lyy1Backshell Reference Guide
Categorie Connectors, Interconnects Wire Gauge -
Nominale spanning - Beëindiging Solder
Shell Size, Connector Layout 5 (DD, D) High Density Shell Material, Finish Steel, Nickel Plated
Serie 195 Packaging Tray
Temperatuur -55°C ~ 125°C Aantal rijen 4
Aantal posities 78 montage Type Panel Mount, Through Hole
Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0 Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Materiaal behuizing Polybutylene Terephthalate (PBT) flens Feature Housing/Shell (4-40)
Kenmerken Shielded gedetailleerde beschrijving 78 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
Huidige score 2A contact type Signal