2164-54-01-P2
2164-54-01-P2
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 2164-54-01-P2 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 2164-54-01-P2
Fabrikant NorComp
Beschrijving CONN HDR 2MM MALE 2ROW STR 54POS
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 4085 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer 2164-54-01-P2 Fabrikant NorComp
Beschrijving CONN HDR 2MM MALE 2ROW STR 54POS Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 4085 pcs Data papier 216x-xx-01-P2
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning -
Beëindiging Solder Stijl Board to Board or Cable
Shrouding Unshrouded Serie 2164
Rijafstand - Paring 0.079" (2.00mm) Pitch - Paring 0.079" (2.00mm)
Packaging Bulk Totale contactlengte 0.329" (8.36mm)
Andere namen 2164S-27 Temperatuur -
Aantal rijen 2 Aantal posities Loaded All
Aantal posities 54 montage Type Through Hole
Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0 Gekoppelde Stacking Heights -
Isolatiehoogte 0.059" (1.50mm) Isolatie Kleur Black
Ingress Protection - Kenmerken -
bevestegingswijze Push-Pull gedetailleerde beschrijving Connector Header Through Hole 54 position 0.079" (2.00mm)
Huidige score - contact type Male Pin
Contact Vorm Square Contact Material Phosphor Bronze
Contact Lengte - Post 0.118" (3.00mm) Contact Lengte - Paring 0.152" (3.86mm)