27642002RP2
27642002RP2
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 27642002RP2 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 27642002RP2
Fabrikant NorComp
Beschrijving CONN HDR 2MM MALE 2ROW R/A 20POS
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs5000 pcs10000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 27642002RP2 Fabrikant NorComp
Beschrijving CONN HDR 2MM MALE 2ROW R/A 20POS Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 51351 pcs Data papier 2764yy02RP2
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning -
Beëindiging Solder Stijl Board to Board or Cable
Shrouding Unshrouded Serie 2764
Rijafstand - Paring 0.079" (2.00mm) Pitch - Paring 0.079" (2.00mm)
Packaging Bulk Totale contactlengte -
Andere namen 2764R-10 Temperatuur -40°C ~ 105°C
Aantal rijen 2 Aantal posities Loaded All
Aantal posities 20 montage Type Through Hole, Right Angle
Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0 Gekoppelde Stacking Heights -
Isolatiehoogte 0.158" (4.01mm) Isolatie Kleur Black
Ingress Protection - Kenmerken -
bevestegingswijze Push-Pull gedetailleerde beschrijving Connector Header Through Hole, Right Angle 20 position 0.079" (2.00mm)
Huidige score 1A contact type Male Pin
Contact Vorm Square Contact Material Copper Alloy
Contact Lengte - Post 0.118" (3.00mm) Contact Lengte - Paring 0.150" (3.81mm)