28642006RP2
28642006RP2
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 28642006RP2 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 28642006RP2
Fabrikant NorComp
Beschrijving CONN RECEPTACLE 2MM 20-POS SMD
(in US Dollars)
500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 28642006RP2 Fabrikant NorComp
Beschrijving CONN RECEPTACLE 2MM 20-POS SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 65673 pcs Data papier 2864yy06RP2
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning -
Beëindiging Solder Stijl -
Serie 2864 Rijafstand - Paring 0.079" (2.00mm)
Pitch - Paring 0.079" (2.00mm) Packaging Tube
Andere namen 2864S-20 Temperatuur -40°C ~ 105°C
Aantal rijen 2 Aantal posities Loaded All
Aantal posities 20 montage Type Surface Mount
Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0 Gekoppelde Stacking Heights -
Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Differentiële datatransmissie Polyamide (PA6T), Nylon 6T Isolatiehoogte 0.177" (4.50mm)
Isolatie Kleur Black Ingress Protection -
Kenmerken - bevestegingswijze Push-Pull
gedetailleerde beschrijving 20 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold Huidige score 1A
contact type Female Socket Contact Vorm Square
Contact Material Phosphor Bronze Contact Lengte - Post -
Contact Voltooi Dikte - Post 100.0µin (2.54µm) Contact Voltooi Dikte - Paring Flash
Contact Afwerken - Post Tin Contact Afronden - Paring Gold
connector Type Receptacle toepassingen -
Gerelateerde producten
2864150 Image
2864231 Image
28641606RP2 Image
  • Deel#:28641606RP2
  • fabrikanten:NorComp
  • Beschrijving:CONN RECEPTACLE 2MM 16-POS SMD
  • Op voorraad:65195
28641206RP2 Image
  • Deel#:28641206RP2
  • fabrikanten:NorComp
  • Beschrijving:CONN RECEPTACLE 2MM 12-POS SMD
  • Op voorraad:76447
  • Beschrijving:CONN RECEPTACLE 2MM 24-POS SMD
  • Beschrijving:CONN RECEPTACLE 2MM 26-POS SMD