Huis > producten > Connectors, Interconnects > D-Sub Connectors > 671-015-103L031
671-015-103L031
671-015-103L031
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 671-015-103L031 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 671-015-103L031
Fabrikant NorComp
Beschrijving CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
(in US Dollars)
60 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 671-015-103L031 Fabrikant NorComp
Beschrijving CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 16238 pcs Data papier Seal-D® Brochure671-yyy-103Lyy1 Drawing
Categorie Connectors, Interconnects Wire Gauge 20-28 AWG
Nominale spanning - Beëindiging Solder Cup
Shell Size, Connector Layout 2 (DA, A) Shell Material, Finish Steel, Nickel Plated
Serie Seal-D 671 Packaging Tray
Temperatuur -50°C ~ 100°C Aantal rijen 2
Aantal posities 15 montage Type Panel Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0
Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
flens Feature Mating Side (4-40) Kenmerken Grounding Indents
gedetailleerde beschrijving 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Huidige score 5A