Huis > producten > Connectors, Interconnects > D-Sub Connectors > 774-E15-213R001
774-E15-213R001
774-E15-213R001
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 774-E15-213R001 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 774-E15-213R001
Fabrikant NorComp
Beschrijving CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
(in US Dollars)
140 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 774-E15-213R001 Fabrikant NorComp
Beschrijving CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 10433 pcs Data papier Seal-D® Brochure774-Ezz-213Rzz1 Drawing
Categorie Connectors, Interconnects Wire Gauge -
Nominale spanning - Beëindiging Solder
Shell Size, Connector Layout 2 (DA, A) Shell Material, Finish Steel, Nickel Plated
Serie Seal-D 774-E Packaging Tray
Andere namen 774E15213R001
NOR1183
Temperatuur -50°C ~ 100°C
Aantal rijen 2 Aantal posities 15
montage Type Panel Mount, Through Hole, Right Angle Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0 Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks
Materiaal behuizing Polyamide (PA6T), Nylon 6T flens Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Kenmerken - gedetailleerde beschrijving 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Huidige score 5A contact type Signal
Contact Material Brass Contactformulier Machined
Contact Finish Dikte Flash Contact Finish Gold
connector Type Receptacle, Female Sockets connector Style D-Sub
Kleur White Backset Spacing 0.370" (9.40mm)