Huis > producten > Connectors, Interconnects > Circulaire connectoren > 822BR14-213R001
822BR14-213R001
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 822BR14-213R001 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 822BR14-213R001
Fabrikant NorComp
Beschrijving CONN RCPT FMALE 14POS GOLD SLDR
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 822BR14-213R001 Fabrikant NorComp
Beschrijving CONN RCPT FMALE 14POS GOLD SLDR Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1489 pcs Data papier 822BRyy-213R001 Drawing
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning 380V
Beëindiging Solder afscherming Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert -
Shell Materiaal Brass Shell Afwerking Nickel
Serie QUIK-LOQ™ 822B Packaging Tray
oriëntering Keyed Temperatuur -40°C ~ 200°C
Aantal posities 14 montage Type Panel Mount, Through Hole, Right Angle
montage Feature Bulkhead - Front Side Nut Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal Ontvlambaarheidsklasse - Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Kenmerken -
bevestegingswijze Push-Pull gedetailleerde beschrijving 14 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold
Huidige score 6.5A Contact Material Copper Alloy