Huis > producten > Connectors, Interconnects > D-Sub Connectors > 999-H15-PS2-571
999-H15-PS2-571
999-H15-PS2-571
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 999-H15-PS2-571 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 999-H15-PS2-571
Fabrikant NorComp
Beschrijving CONN DSUB HD RCPT 15POS R/A SLDR
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 5192 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer 999-H15-PS2-571 Fabrikant NorComp
Beschrijving CONN DSUB HD RCPT 15POS R/A SLDR Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 5192 pcs Data papier 999-H15-PS2-571
Categorie Connectors, Interconnects Wire Gauge -
Nominale spanning - Beëindiging Solder
Shell Size, Connector Layout 1 (DE, E) High Density Shell Material, Finish Steel, Nickel Plated
Serie 999 Packaging -
Andere namen 999-H15F
999H15PS2571
Temperatuur -55°C ~ 105°C
Aantal rijen 3 Aantal posities 15
montage Type Board Edge, Through Hole, Right Angle Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Kenmerken Board Lock, PS/2 Receptacle gedetailleerde beschrijving 15 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
Huidige score 3A contact type Signal