Huis > producten > Optoelectronics > Display Modules - LED Dot Matrix en Cluster > PDSP2113
PDSP2113
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PDSP2113 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PDSP2113
Fabrikant OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Beschrijving DISPLAY PROG 8CHAR .200" 5X7 GRN
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer PDSP2113 Fabrikant OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Beschrijving DISPLAY PROG 8CHAR .200" 5X7 GRN Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4097 pcs Data papier PDSP211x
Categorie Optoelectronics Spanning - Vooruit (Vf) (Typ) -
Size / Dimension 1.68" L x 0.77" W x 0.21" H (42.67mm x 19.58mm x 5.31mm) Serie Alphanumeric Programmable Display™