Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > 13FPR080E
13FPR080E
13FPR080E
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 13FPR080E met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 13FPR080E
Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES 0.08 OHM 3W 1% AXIAL
(in US Dollars)
100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 13FPR080E Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES 0.08 OHM 3W 1% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 17624 pcs Data papier 10 Series (12,13,14,15,17)
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±50ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.200" Dia x 0.626" L (5.08mm x 15.90mm) Serie 10
panel Mode 80 mOhms Vermogen (Watt) 3W
Packaging Bulk Verpakking / doos Axial
Temperatuur -55°C ~ 200°C Aantal Beëindiging 4
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken Current Sense, Non-Inductive Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 80 mOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Non-Inductive Metal Element Samenstelling Metal Element