Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > 15FR020E
15FR020E
15FR020E
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 15FR020E met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 15FR020E
Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES 0.02 OHM 5W 1% AXIAL
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 15FR020E Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES 0.02 OHM 5W 1% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 76158 pcs Data papier 10 Series (12,13,14,15,17)
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt - Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.331" Dia x 0.937" L (8.40mm x 23.80mm) Serie 10
panel Mode 20 mOhms Vermogen (Watt) 5W
Packaging Bulk Verpakking / doos Axial
Temperatuur -55°C ~ 275°C Aantal Beëindiging 2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 17 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken Current Sense, Non-Inductive Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 20 mOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Non-Inductive Metal Element Samenstelling Metal Element