Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > 15FR080E
15FR080E
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 15FR080E met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 15FR080E
Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES 0.08 OHM 5W 1% AXIAL
(in US Dollars)
250 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 15FR080E Fabrikant Ohmite
Beschrijving RES 0.08 OHM 5W 1% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 52809 pcs Data papier 10 Series (12,13,14,15,17)
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt - Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.331" Dia x 0.937" L (8.40mm x 23.80mm) Serie 10
panel Mode 80 mOhms Vermogen (Watt) 5W
Packaging Bulk Verpakking / doos Axial
Andere namen OH15FR080E
OH15FR080E-ND
Temperatuur -55°C ~ 275°C
Aantal Beëindiging 2 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 17 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) - Kenmerken Current Sense, Non-Inductive
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 80 mOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Non-Inductive Metal Element