Huis > producten > schakelaars > Rotary Switches > 212-12T2E
212-12T2E
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 212-12T2E met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 212-12T2E
Fabrikant Ohmite
Beschrijving SWITCH ROTARY 12POS 20A 150V
Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
In Stock 245 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
5 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 212-12T2E Fabrikant Ohmite
Beschrijving SWITCH ROTARY 12POS 20A 150V Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 245 pcs Data papier power tap switches (111, 212, 312, 412, 608, 711)
Categorie schakelaars Nominale spanning - DC 20V
Nominale spanning - AC 150V Klemtype Solder Lug
Serie 212 Paneeluitsparing Dimensions Circular - 9.53mm Dia
Andere namen OH212-12T2E
OH212-12T2E-ND
Operating Force 35 ~ 81gfm
Aantal posities 12 Aantal polen per deck 1
Aantal Dekken 2 montage Type Panel Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 12 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Index stoppen Fixed
Kenmerken - gedetailleerde beschrijving Rotary Switch 12 Position SP12T 20A (AC/DC) 150VAC Panel Mount
Diepte achter het paneel 106.40mm Huidige score 20A (AC/DC)
Contact Timing Non-Shorting (BBM) Contact Material Silver Alloy
Contact Finish - Circuit per Deck SP12T
Hoek van Throw 30° actuator Type Flatted (6.35mm Dia)
actuator Lengte 12.70mm